En Güncel Twitter Kodları 2021 – Takipçileri Silme Kodu

En büyük sosyal medya kanalları arasında yer alan twitter da işlemleri kolay ve hızlı bir şekilde yapabilmek için güncel 2021 twitter kodları listesini kullanarak sosyal medya yönteminizi kolaylaştırabilirsiniz. Sosyal medya hesabınızda kullanacağınız 2021 twitter kodları sayesinde takipçileri çıkartıma, mesaj atma, takip etme gibi bir çok eylemi bir kaç kod satırı ile hemen gerçekleştirebilirsiniz

Twitter kodları çalıştırmak için mozilla tarayıcısını kullanmanız gerekiyor yeni gelen güncellemeler ile artık bu kodlar artık chrome tarayıcısında çalışmamaktadır. Twitter kodları ile iyi bir çalışma yapabilmek için mozilla tarayıcısı üzerinden bu kodları kullanmanız gerekmektedir.

Twitter Kodları Ne İşe Yarar? Nasıl Kullanılır?

Twitter kodları ile uzun bir çok işlemi kısa yoldan bir kaç kod satırı ile hemen yapabilirsiniz. Twitter kodları ile sosyal medya hesaplarınızı yönetirken zaman kaybetmez hızlı işlemler yaparak zaman kazanmış olursunuz. twitter kodları kullanmanın en iyi yanı bu kodlar hesabınıza zarar vermez sizi uzun süre meşgul etmez.

  • Takipten Çıkartma
  • Hesapları Sessize Alma
  • Takip Etme
  • Tweet Silme
  • Toplu Mesaj Atmak
  • Takip Etmeyenleri Silme

Good 2 Twitter Nedir?

Twitter hesabınızı kodlar ile yönetmek istiyorsanız good 2 twitter eklentisine ihtiyacınız var bu eklentiyi kullanarak hesabınızı kodlar sayesinde hızlı bir şekilde yönetebilirsiniz. Good 2 twitter eklentisini mozilla tarayıcısına kurmalısınız bundan sonra yapacağınız diğer işlem ise komut dosyası yöneticisi kurmanız gerekiyor. Bunları indirmeniz gerekmektedir: Tampermonkey veya Violentmonkey‘i yükleyin daha sonra kurulum işlemleri bitirin fakat bu işlemler sırasında mozilla csp ayarlarını devre dışı bırakmalısınız.

twitter-kodlari-1

Twitter Takip Etme Kodu

Takip etme twitter kodu ile sizi toplu bir şekilde takip yapabilirsiniz. kodlar arasında süreyi ayarlayarak toplu takip yapacağınız süreyi belirleyebilirsiniz.

var say=0,limit=1e3,takipyap=setInterval (function(){return $(“.following”).each(function() {$(this).parents(“.Grid-cell.u-size1of2.u-lg-size1of3.u-mb10”).remove()}), $(“.GridTimeline”).find(“div.not-following > .js-follow-btn>button”).first() .click(),say++>=limit?(clearInterval(takipyap), window.alert(limit+” kisi basariyla takip edildi.”),!1):void $(“.message-text > a”) .each(function(){“46px”===$(“.alert-messages”).css(“top”)&&(clearInterval(takipyap), clearInterval(asagi))})},1e3),asagi=setInterval(function(){var a=$(“.GridTimeline”). find(“.Grid-cell.u-size1of2.u-lg-size1of3.u-mb10”).length;54>=a&&($(“.Grid.Grid–withGutter”) .each(function(){0==$(this).children().length&&$(this).remove()}),$(window).scrollTop (0,document.body.scrollBottom),setTimeout(function(){window.scrollTo(0,document.body.scrollHeight)} ,2000))},2e3);

Twitter Toplu Sessize Alma Kodu

Bu twitter kodları sayesinde anasayfanıza takip ettiğiniz hesapların twitlerini düşmesini engelleyebilirsiniz.

setInterval(function(){ var kullanc = $(".Grid-cell.u-size1of2.u-lg-size1of3.u-mb10").length; if(kullanc >= 18){ var usid = $(".GridTimeline").
find(".js-stream-item:first-child").attr("data-item-id") var token = $("#signout-form > input.authenticity_token").attr('value'); $.ajax({ type: "POST", url: "https://twitter.com/i/user/mute", data: {authenticity_token: token, user_id: usid, impression_id:""}, }); $(".GridTimeline").find(".Grid-cell.u-size1of2.u-lg-size1of3.u-mb10")[0].remove() } },100); kisiyukle = setInterval(function(){ var kullanc = $(".Grid-cell.u-size1of2.u-lg-size1of3.u-mb10").length; if(kullanc <= 54){ $(window).scrollTop(0,document.body.scrollBottom); setTimeout(function(){ window.scrollTo(0,document.body.scrollHeight); },200); } if($(".GridTimeline").find(".GridTimeline-items").attr("data-min-position") == 0){ $(".Grid-cell.u-size1of2.u-lg-size1of3.u-mb10").each(function(){ $(this).find(".user-dropdown.dropdown-toggle.js-dropdown-toggle.js-link.js-tooltip.btn.plain-btn.small-user-dropdown").click() $(this).find(".mute-user-item> button").click(); $(this)[0].remove(); }); clearInterval(sessizeal); clearInterval(kisiyukle); $(".bird-topbar-etched").click(); } },1600)

Twitter Toplu Geri Takip Kodu

Twitterda hızlı bir şekilde geri takip etmeye yarıyan bu twitter kodları ile uzun sürecek işlemleri kolaylıkla yapabilirsiniz. Bu twitter kodları doğru kullanılırsa sosyal medya hesaplarınızı kullanmakta zorluk çekmeden veya ücret ödemeden sosyal medya yönetimi yapabilirsiniz.

var kul_adi = prompt("Bir kullaniciya kadar takip etmek icin takip etmediginiz bir kullanici adini basinda @ olmadan girin. Bu secenegi kullanmak istemiyorsaniz bos birakin ya da iptal edin", ""); geritakip = setInterval(function(){ $(".following, .pending").parents(".Grid-cell.u-size1of2.u-lg-size1of3.u-mb10").remove(); $('div.not-following > button.js-follow-btn').each(function(){ $(this).click(); if(kul_adi == $(this).parents(".ProfileCard.js-actionable-user").attr("data-screen-name")){ clearInterval(geritakip); clearInterval(yu); clearInterval(as); alert(kul_adi + "kullanici adina kadar geri takip yapildi.") } $(".message-text > a").each(function(){ if ($('.alert-messages').css('top') === '46px'){ clearInterval(geritakip); clearInterval(yu); clearInterval(as); alert("Takip limitiniz doldu. Bugun daha fazla takip yapamazsiniz.") } }) }); setTimeout(function() { $(".Grid.Grid--withGutter[data-component-term='user'], ProfileClusterFollow").remove(); },1000); },2000); var yu = setInterval(function() { window.scrollTo(0,document.body.scrollHeight); },1000); var as = setInterval(function() { window.scrollTo(0,document.body.scrollBottom); },2020);

Twitter Beğeni Sıfırlama

Beğeni sıfırlama twitter kodları kullanarak beğendiğiniz bir çok gönderiyi bir kaç kod satırı ile silebilirsiniz. Herhangi bir ücret ödemeden twitter kodları kullanarak yapabileceğiniz bu işlem sayesinde sosyal medya hesaplarınızı yönetirken zaman kaybetmezsiniz.

setInterval(function(){ $(".ProfileTweet-actionButton.js-actionFavorite")[0].click() $('.stream-items > .js-stream-item.stream-item.stream-item')[0].remove(); },300); setInterval(function() { $(window).scrollTop(0,document.body.scrollBottom); },1500); setInterval(function() { window.scrollTo(0,document.body.scrollHeight); },1000);

Twitter Direkt Mesajları Silme Kodu

Twitter hesabınız mesajlarla dolmuş olabilir. Bot hesaplardan gelen bir çok mesajdan tek tek silerek kurtulmak hem zaman kaybı hem de çok uğraştırıcı olabilir. Twitter kodları sayesinde bir kaç kod yazarak bu mesajlardan kurtulabilirsiniz. Aşağıda yer alan twitter direkt mesajları silme kodunu kullanarak mesaj kutunuzu temizleyebilirsiniz.

1 var kac_mesaj_atla = "0"; 2 tum_dm_sil = setInterval(function(){ 3 $(".DMInbox > li > .DMInboxItem")[kac_mesaj_atla].click(); 4 $(".u-textUserColorHover.dropdown-toggle.js-tooltip.js-dropdown-toggle")[0].click(); 5 $(".dm-conversation-actions").find(".js-actionDeleteConversation>button.dropdown-link")[0].click(); 6 if($("#confirm_dialog").css("display") === "block"){ 7 $("#confirm_dialog_submit_button")[0].click(); 8 $("#confirm_dialog").addClass("visuallyhidden"); 9 } 10 },1000);

Twitter Otomatik Ana Sayfayı Beğenme Kodu

Bu twitter kodları ile anasayfanız da yer alan bir çok tweeti bir kod ile beğenebilirsiniz. Anasayfanızda yer alan tüm tweetleri tek bir kod kullanarak kopaya yapıştır yöntemi ile otomatik olarak beğenebilirsiniz.

setInterval(function(){ $(".favorited").parents(".js-stream-item.stream-item.stream-item").remove(); var yeni_tweet = $(".stream-container").find(".new-tweets-bar.js-new-tweets-bar").attr('data-item-count'); var tweet = $('.stream-items.js-navigable-stream >.js-stream-item.stream-item.stream-item').length; if(tweet > 0){ $(".ProfileTweet-actionButton.js-actionFavorite")[0].click(); setTimeout(function(){ $('.js-stream-item.stream-item.stream-item')[0].remove(); },500); } if(tweet < 2 && yeni_tweet > 0){ $(".new-tweets-bar.js-new-tweets-bar").click(); } },1000);

Twitter Tweet Silme Kodu

Twitter hesabınızda bir çok tweet varsa ve silme işlemleriyle uğraşmak istemiyorsanız aşağıda ki kodlarını kullanarak kolaylıkla tweet silebilirsiniz.

var kac_tweet_atla = 1;
setInterval(function() {
setTimeout(function(){
$1000)
setTimeout(function(){
$(".modal.draggable#delete-tweet-dialog-dialog button.btn.primary-btn.delete-action").click();

},(".Icon.Icon--small.Icon--retweeted").parents(".js-stream-item.stream-item.stream-item").remove()
$(1000)
},2000)
setInterval(function() {
window.scrollTo(0,document.body.scrollBottom);
},10000);
setInterval(function() {
window.scrollTo(0,document.body.scrollHeight);
},2000);

Twitter Takibi Bırakma Kodu

Twitter hesaplarında en çok sık karşılaşılan durumlar arasında twitter takip bırakma işlemleri yer alıyor. Bir çok hesabı takip ediyorsanız bunları tek tek unfollow etmek oldukça zor ve zaman kaybıdır. Twitter kodları kullanarak bunlardan hızlıca kurtulabilirsiniz.

setInterval(function () { t = $(".following").find(".follow-button"); if 
(!t[0]) { window.scrollTo(0, $(document).height()); } else { console.log(t.attr("class")); 
t.trigger("click"); } }, 2000)

Twitter Takip Etmeyenleri Takipten Çıkma Kodu

Twitterda karşılıklı takipleşme yöntemi ile hesap büyütüyorsanız genellikle geri takip etmeyen hesapları kontrol etmek gerekiyor. Sizi takip etmeyen hesapları takipten çıkmak için aşağıda kullanabileceğiniz twitter takip etmeyenleri silme kodu aşağıda yer alıyor kullanabilirsiniz.

setInterval(function() {
$(".FollowStatus").each(function(){
$(this).parents(".Grid-cell.u-size1of2.u-lg-size1of3.u-mb10").remove();
});
$("div:not(.not-following) > .user-actions-follow-button").click();
}, 20000);
setInterval(function() {
$(".Grid-cell.u-size1of2.u-lg-size1of3.u-mb10").remove();
}, 30000);
setInterval(function() {
window.scrollTo(0,document.body.scrollBottom);
},5000);
setInterval(function() {
window.scrollTo(0,document.body.scrollHeight);
},2000);

twitter-takip-etmeyenleri-silme-kodu

İlginizi Çekebilir: İnstagram Kodları

Twitter Direkt Mesaj Kodu

Twitter hesabınızda bir çok kişiye mesaj atmak istiyorsanız tek tek onlara yazarak uğraşmak zaman kaybı olabilir ve bununla uğraşmak istemiyorsanız aşağıda yer alan kod satırlarını uygulayarak twitter hesabınızda yer alan tüm takipçilerinize toplu bir şekilde mesaj atabilirsiniz.

var dmbs = 0;
var dmlimit = 100;
var dmdm = setInterval(function(){
if(dmbs++ >= dmlimit){
clearInterval(dmdm);
clearInterval(as);
clearInterval(yu);
window.alert(dmlimit+' kisiye mesaj basariyla gonderildi.')
return false;
}
$(".user-dropdown.dropdown-toggle")[0].click();
$(".mention-text > button")[0].click();
var dmler = new Array()
dmler[0] = "İyi günler";
dmler[1] = "Merhaba Yeni Takipçi";
dmler[2] = "Kendinize İyi Bakın";
dmler[3] = "Günaydın";
dmler[4] = "Merhaba";
var i = Math.floor(10*Math.random());
var ka = $(".Grid-cell.u-size1of2.u-lg-size1of3.u-mb10").find(".ProfileCard.js-actionable-user").attr('data-screen-name');
document.getElementById("tweet-box-global").innerHTML = "m @"+ka+" "+dmler[i]+"";
setTimeout(function(){
$(".btn.primary-btn.tweet-action.tweet-btn.js-tweet-btn.messaging").click();
},2000);
$(".Grid-cell.u-size1of2.u-lg-size1of3.u-mb10")[0].remove();
},5000)
var as = setInterval(function() {
$(window).scrollTop(0,document.body.scrollBottom);
},1000);
var yu = setInterval(function() {
window.scrollTo(0,document.body.scrollHeight); },1000)

Twitter FAV Kodu – Beğenileri Geri Alma Kodu

Twitter hesabınızı kullanırken bir çok tweet beğenmiş olabilirsiniz. Beğendiğiniz bir çok tweeti tek tek unfav yaparak geri almak çok uzun zaman alacak ve uğraştırıcı olacaktır. Bunun yerine aşağıya bıraktığımız Twitter FAV kodu, twitter beğeni geri alma kodunu kullanabilirsiniz.

unfavori = setInterval(function(){
$('.stream-items > .js-stream-item.stream-item.stream-item').each(function(){
$('.stream-items > .js-stream-item.stream-item.stream-item').find(".ProfileTweet-actionButton.js-actionFavorite")[0].click();
$('.stream-items > .js-stream-item.stream-item.stream-item')[0].remove();
})
},500)
kontrol = setInterval(function(){
var tweetsys = $('.stream-items > .js-stream-item.stream-item.stream-item').length;
if(tweetsys < 50 || tweetsys == 50){
$(window).scrollTop(0,document.body.scrollBottom);
setTimeout(function(){
window.scrollTo(0,document.body.scrollHeight);
},200);
}
},3000)

 

Twitter Kodları ile hesabınızı yönetmek istiyorsanız aşağıda yer alan videoyu takip ederek hesabınızı yönetebilirsiniz. Bu kodlar sayesinde hesabınızda yapacağınız direkt mesaj silme, takip etmeyenleri takipten çıkarma, toplu takip etme, gibi pek çok işlemi gerçekleştirebilirsiniz. 

Yukarıda yer alan videoyu beğenmediyseniz aşağıya twitter kodları ile ilgili bir video daha ekledik. Bu videoyu kullanarak twitter hesabınız da yapacağınız işlemleri tek tek yapmaktan kurtulabilirsiniz. Aşağı da yer alan videoyu izleyerek toplu geri takip, toplu sessize alma, takip etme, anasayfa beğenme, tweet silme, takip etmeyenleri takipten çıkartam gibi kodların nasıl kullanılacağı hakkında pek çok şey bulabilirsiniz

Kaynaklar

Kitaplar

  • Kültür Üniversitesi – Bilgisayar Mühendisliği Ders Notları
  • İstanbul Üniversitesi – Yönetim Bilişim Sistemleri Ders Notları
  • Sosyal Medya Yöneticiliği

Web Site

ilginizi çekebilir: youtube anahtar kelime aracı

seodefteri
Author