Tiktok Keşfete Düşme Saatleri 2023

Tiktok platformu dünyanın her yerinde kullanılan oldukça popüler bir video platformu olmaya başladı bu platformun keşfet özelliği herkesin ilgisini çekiyor ve tiktok keşfete düşme saatleri 2023 türkiye önemini arttırıyor.

Tiktok keşfet saatleri kullanarak tiktok hesabınızı büyütmek için oldukça faydalı olabilir çünkü keşfete düşen videolar genellikle çok fazla izlendiğinden veya viral içerik haline gelebilme ihtimalinden dolayı beğeni, paylaşım ve yorum alabilme ihtimali oldukça yüksektir. Hazırladığımız bu yazımızda tiktok keşfete düşme saatleri ile ilgili bir yazı hazırladık. Tiktok türkiye keşfet saatleri yazımıza yorum bırakmayı unutmayın 🙂

Tiktok Keşfete Düşme Saatleri 2023 Türkiye

Sosyal medya platformlarında doğru zamanlarda paylaşım yapmak abone edinmek, beğeni ve yorum almak için oldukça önemlidir. Fakat sosyal medya paylaşım saatleri platformlara göre değiştiğinden dolayı her platformun kendine ait bir gönderi veya video paylaşım saati bulunmaktadır.

Tiktok platformunda tiktok keşfete düşme saatleri diğer platformlardan farklı olarak hazırlanmıştır burada dikkat edilen en önemli husus saatlerin tiktok kullanıcılarının yaş aralığı ve bu yaş aralığındaki nüfusun platformu en çok kullandığı saatleri hedef almaktadır.

Tiktok Keşfet Saatleri Tablosu 2023 Türkiye

Aşağıda yer alan tiktok keşfete düşme saatleri tablosu kullanarak paylaşım yapmanızı öneriyoruz fakat bu yukarıda yer alan tiktok keşfet saatleri her profildeki kategoriler için uygun olmayabilir. Bu yüzden tiktok analytics kullanarak kendi kitleniz hakkında bir analiz yaparak doğru tiktok keşfet saatleri öğrenebilirsiniz.

Tiktok Keşfete Düşme Günler
Tiktok Keşfete Düşme Saatleri Tablosu
Pazartesi 18:00 – 00:00 Arası
Salı 21:00 – 12:00 Arası
Çarşamba 18:00 – 03:00 Arası
Perşembe 19:30 – 01:00 Arası
Cuma 18:00 – 12:00 Arası
Cumartesi 19:00 – 00:00 Arası
Pazar 11:00 – 17:00 Arası

 

Tiktok keşfete düşme saatleri tablosu tiktok fenomenleri tarafından sık kullanılmaktadır çünkü genellikle hedef kitlelerinin karşılarına çıkacakları içerikleri bu saatlerde paylaşmaktadırlar bu yüzden de tiktok keşfete düşme saatleri tablosu kullanılmaktadır.

Tiktok hesabınızı büyütmek için tiktok keşfete düşme saatleri tablosu dışında tiktok keşfete düşme günleri içerisinde ki yoğunluk saatlerini de inceleyebilirsiniz. Aşağıda yer alan tiktok keşfete düşme saatleri tablosu ve tiktok keşfete düşme tablosu tiktok hesabınızı büyütmekte size yardımcı olabilir.

tiktok-kesfete-dusme-saatleri-3
Tiktok Keşfete Düşme Saatleri 2023 Türkiye

Yukarıda yer alan tiktok keşfet saatleri daha çok e-ticaret ile uğraşanlar için önerilen tiktok keşfet saatleri listesidir. Eğer e-ticaret siteniz ile ilgili hazırladığınız içeriklerin viral içerik haline dönüşmesini istiyorsanız aşağıda yer alan tiktok keşfete düşme saatleri listesini kullanabilirsiniz.

 • Pazartesi: 11:00, 15:00 ve 3:00
 • Salı: 07:00, 9:00 ve 14:00
 • Çarşamba: 12:00, 13:00 ve 16:00
 • Perşembe: 14:00, 17:00 ve 12:00
 • Cuma: 10:00, 18:00 ve 20:00
 • Cumartesi: 16:00, 12:00 ve 1:00
 • Pazar: 12pm, 13pm ve 9pm
tiktok-kesfete-dusme-saatleri-4
Tiktok Keşfete Düşme Saatleri Tablosu 202 Türkiye

Tiktok Keşfete Düşmek İçin Yapmanız Gerekenler

Aşağıda yer alan maddeleri incelemenizi öneriyoruz çünkü tiktok video paylaşmadan önce bu maddeler doğrultusunda içerikler hazırlar ve paylaşırsanız tiktok keşfete düşme saatleri etkisi daha fazla olduğunu gözlemleyebileceksiniz.

 1. Viral İçerikler Üretin
 2. Video Serileri Üretin
 3. Anahtar Kelimeli Açıklamalar Yapın
 4. Canlı Yayınlar Yapın
 5. Yorum Yapmaya Teşvik Edin
 6. Videolarda İntro Kullanın

İlginizi Çekebilir: İnstagram Paylaşım Saatleri

Tiktok Keşfete Düşme Saatleri Nasıl Belirlenir?

Tiktok keşfete düşme saatleri her kullanıcının sahip olduğu kitleye göre değişmektedir. Bu yüzden paylaşım saatlerini belirlemek için kendi kitleniz ile ilgili biraz veriye ihtiyacınız bulunuyor. Peki kendi kullanıcılarınız ile ilgili veriler arasında nelere dikkat etmeniz gerek?

Sahip olduğunuz kitlenin önceki gönderilerinizi beğendiği ve yorum yaptığı saatlerden yola çıkarak elde ettiğiniz istatistiki verileri analiz ettiğinizde kitlenizin hangi saatlerde tiktok kullandığını anlayabilir buna uygun saatlerde içerikler paylaşarak ulaşmak istediğiniz kitlenin keşfet sayfasına düşebilirsiniz.

tiktok-kesfete-dusme-saatleri-2
Tiktok Keşfet Saatleri Tablosu 2022 

Tiktok kullanıcıları genellikle viral içeriklerle karşılaştığında bunları paylaşmakta, abone olmakta, beğenmekte ve yorum yapmaktadır. Bu gibi içerikler sürekli tekrarlanacağından dolayı içeriğin sahibinin popülerliğide yüksek oranda artmaktadır.

Tiktok hesabınızı pro hesaba dönüştürdüğünüzde tiktok uygulaması pro kullanıcılar için sahip oldukları kitle hakkında bilgi edinebilmeleri için detaylı istatistiklerde sunmaktadır. Bu istatistikler arasında yaş, cinsiyet, konum ve saatler oldukça değerlidir çünkü bu saatler doğrultusunda tiktok keşfete düşme saatleri 2022 ile ilgili bir analiz yapabilir kendi kitlenizin tiktok kullandığı saatleri tespit edebilirsiniz.

tiktok-kesfete-dusme-saatleri-1
Tiktok Keşfete Düşme Saatleri

Tiktok Keşfete Düşmenin Yolları Nelerdir?

Tiktok keşfete düşmenin doğru saatlerde paylaşım yapmanın önemini yukarıda vurguladık bu başlık altında tiktok keşfete düşme saatleri dışında yapabileceğiniz önemli uygulamalardan ve hesabınızı ulusal ve uluslararası hedef kitlelere nasıl ulaştırabileceğiniz ile ilgili detaylı bilgileri açıklayacağız.

Anahtar Kelimeli Açıklamalar Yazın

Tiktok içerikleri sadece tiktok platformu içerisinde değil google arama sonuçlarında da yer aldığından dolayı organik arama sonuçlarından da takipçi ve beğeni elde edebilirsiniz. Yaptığınız paylaşımların tiktok keşfete düşmesine sebep olmasının yanında google arama sonuçlarından ziyaretçi gelmesi izlenme, beğeni ve yorum oranlarınızın artmasını sağlayabilir.

Hastaghler Kullanın

Hastagh kullanmak, tiktok keşfete düşme saatleri türkiye yanında kullanılabilecek en önemli etkenler arasında yer alıyor. Hastaghler kullandığınız takdirde kitlenizin karşısına çıkma ihtimaliniz oldukça artmaktadır özellikle anahtar kelimeli hastaghleri mutlaka kullanın.

Tiktok Analytics Kullanın

Tiktok uygulamasında ön sıralarda çıkmak ve çok fazla beğeni, yorum ve paylaşım alabilmek için tiktok keşfete düşme saatleri kullanmanın öneminin yanında kitleniz ile ilgili analizler edinmek onları tanıyabilmek içinde tiktok analytics kullanmanız oldukça önemlidir. Tiktok analytics kullanarak kitlenizin hareketlerini, cinsiyetini, konumunu ve pek çok şeyi öğrenerek tiktok keşfete düşme saatlerini belirleyebilirsiniz.

Video Serisi Üretin

Video serileri üretmek her zaman faydalıdır özellikle viral video olabilme potansiyeli olan içeirkler üzerine yoğunlaşmanız paylaşım saatiniz ne olursa olsun her kitlenin beğenisini kazanabilir. Bu yüzden paylaşımlarınızda kaliteli ve tiktok kitlesinin hoşuna gidebilecek içerikleri üreterek yola çıkmaya çalışın.

Tiktok SEO Uyumlu Kullanın

Tiktok SEO, tiktok profilinizin algoritmanın kriterleri doğrultusunda organik bir şekilde optimize edilmesiyle keşfete düşme ve arama sonuçlarında ön sıralara çıkmasını sağlayabilmektedir. Tiktok seo kullanarak daha fazla abone ve beğeni elde edebilirsiniz.

 

Tiktok Keşfet Hilesi

Tiktok platformu içerisinde hesabınızın veya markanız için çektiğiniz videoların bir viral haline gelip ulusal ve uluslararası platformlarda tanınırlık sahibi olması için tiktok keşfet hilesi ipuçlarını kullanabilirsiniz.

Tiktok keşfet hilesi aslında tiktok platformu içerisinde organik olarak yapabileceğiniz bir kaç ipucundan ibarettir. Tiktok keşfet hilesi için ilk önce yapmanız gereken tiktok paylaşım saatleri tablosu incelemek olabilir. Tiktok keşfet saatleri tablosu hangi gün ve saatlerde paylaşım yapabileceğiniz ile ilgili size yardımcı olacaktır. Tiktok keşfet saatleri dışında tiktok keşfete düşme etiketlerini de kullanabilirsiniz.

Kaynak: Tiktok Keşfete Düşme Saatleri

 

İbrahim Şahin
Author

İbrahim Şahin, SEO uzmanı ve SEO & Sosyal Medya, Dijital Pazarlama Yayınları Yapan SEO Defteri Kurucusudur. Teknik SEO, Semantik SEO, Google Algoritmaları, Kullanıcı Deneyimi, Sosyal Medya, Veri Bilimi, Siber Coğrafya ve Dil Bilimi İlgi Alanlarıdır. 2018'den beri SEO, Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Sektöründe Aktif Olarak Proje Yönetmektedir. SEO ve Dijital Pazarlama Sektörlerinden Elde Ettiği Tecrübeleri Paylaşmak ve Doğru Bilgiye Ulaşmayı Kolaylaştırmak için SEO Defteri Blogunu Kurmuştur. Group DP Şirketinde Search Engine Optimization Specialist Pozisyonunda Proje Yönetmeye Devam Etmektedir.