En iyi Postegro Benzeri Uygulamalar 2023

Sosyal medya hesaplarını kullanırken gizli bir hesaptan istek geldiğinde hesabı görebilmek için postegro uygulaması kullanılmaktaydı fakat postegro kaldırıldıktan sonra postegro yerine gelen uygulama bulmak oldukça zor olmaya başladı hazırladığımız bu yazımızda postegro benzeri uygulamalar ve postegro benzeri siteler listesini sizler için hazırladık aşağıda yer alan postegro gibi uygulamalar kullanarak gizli instagram hesaplarını inceleyebilirsiniz.

Postegro Benzeri Uygulamalar Ücretsiz Listesi

Sosyal medya kullanıcıları postegro benzeri uygulamalar kullanmasındaki en önemli sebep günümüzde adını sıklıkla duyduğumuz stalk ihtiyacından gelmektedir merak ettikleri gizli bir hesabı incelemek veya gizli bir hesaptan istek geldiğinde hesabın kim olduğu neden istek attığını anlayabilmek için postegro kullanılmaktaydı.

Fakat postegro kapatıldıktan sonra postegro yerine gelen uygulama sayısı her geçen gün artmakta fakat postegro gibi uygulamalar ne kadar güvenli hangisi kullanılmalı gibi pek çok soruyla uğraşmaktan kurtulucaksınız aşağıda sizler için postegro benzeri uygulamalar listesi hazırladık.

postegro-benzeri-uygulamalar-1
Postegro Benzeri Uygulamalar 2023

1. Pingru – Postegro Gibi Uygulamalar

Gizli bir hesap tarafından arkadaşlık isteği aldığınızda veya gizli bir hesabı stalklamak istediğinizde postegro uygulaması kullanılmaktaydı fakat postegro uygulaması kapatıldıktan sonra postegro yerine gelen uygulama sayısı arttı postegro benzeri uygulamalar arasında ilk sırada pingru uygulaması gelmektedir.

Pingru, postegro uygulaması kadar geniş bir veri tabanına sahip olmasa da merak ettiğiniz bir hesabın storylerini incelemek için kullanabilirsiniz ayrıca postegro yerine gelen uygulama arasında en çok kullanılan postegro benzeri uygulamalar arasında yer almaktadır. Uygulamayı google play store dan indirebilirsiniz eğer başarısız olursanız apk olarak kullanabilirsiniz.

2. Secretle – Postegro Gibi Uygulamalar

İnstagram hesabınıza gizli bir hesap tarafından istek geldiğinde eğer tanımıyorsanız postegro uygulaması kullanarak hesap ile ilgili bilgiler elde edebiliyordunuz fakat postegro uygulaması kapatıldıktan sonra bunun için postegro yerine gelen uygulama sayısı artmaya başladı.

Postegro benzeri uygulamalar arasında secretle yer alıyor fakat secretle bir uygulama değil postegro benzeri siteler arasında yer almaktadır bununla birlikte çok fazla veri tabanı olmaması ve az kullanıcıya sahip olmasından dolayı çok fazla hesap hakkında bilgi edinebilmek oldukça zordur.

3. WebNunu – Postegro Gibi Uygulamalar

Postegro yerine gelen uygulama arasında en çok tercih edilen uygulama webNunu uygulamasıdır. WebNunu uygulaması postegro benzeri uygulamalar arasında en çok tercih edilmesinin en önemli sebebi postegro uygulamasının birebir benzeri olarak tasarlanmasıdır. Kullanıcılar postegro benzeri uygulamalar ararken bu uygulamayı çok fazla benzemesinden dolayı çok sık kullanmaktadır.

4. Profile Reports – Postegro Gibi Uygulamalar

Sosyal medya hesabınıza tanımadığınız bir hesaptan istek geldiğinde bu hesabın kim olduğunu veya neden size istek attığını merak edebilirsiniz bu hesap ile ilgili detaylı bir bilgi alabilmek için postegro uygulaması kullanılmaktaydı fakat postegro uygulaması kapatıldıktan sonra postegro yerine gelen uygulama sayısı artmış ve postegro benzeri uygulamalar ortaya çıkmasını sağlamıştır.

Profile reports, postegro gibi uygulamalar arasında en çok kullanılan postegro benzeri siteler arasında yer almaktadır bunun en önemli sebebi ücretli ve ücretsiz destek sağlaması bununla birlikte postegro benzeri bir çalışma sisteminin bulunmasıdır.

5. Whozi – Postegro Gibi Uygulamalar

Whozi uygulaması postegro uygulaması kapatıldıktan sonra postegro yerine gelen uygulama olarak en çok tercih edilenler arasındadır çünkü postegro benzeri uygulamalar da olduğu gibi hata verme sorunları çok aza indirilmiş ve kullanıcılar tarafından memuniyetle kullanılmaktadır. Whozi uygulamasının postegro benzeri uygulamalar arasında trend olarak kullanılmasının en önemli sebebi ise google play store dan kolaylıkla indirilerek kullanıma sunulmasıdır.

İlginizi Çekebilecek İçeriklerimiz

En İyi Postegro Benzeri Siteler 2023

İnstagram veya twitter hesabınıza gizli bir hesaptan istek geldiğinde bu hesap hakkında bilgi edinmek neden istek attığını anlamak veya herhangi bir sebepten dolayı stalklamak için postegro uygulaması kullanılmaktaydı. Fakat postegro uygulaması kapatıldıktan sonra postegro yerine gelen uygulama ve site sayısı artmakta bu siteleri bulabilmenizi sağlayacak postegro benzeri siteler listesini sizler için hazırladık aşağıda inceleyebilirsiniz.

1. Liliapp Web – Postegro Benzeri Siteler

Liliapp web sitesi postegro benzeri siteler arasında en çok kullanılan siteler arasında yer almaktadır. Bu siteyi instagramda gizli hesapları incelemek için kullanabilirsiniz bu sitede günde 3 defa sorgulama hakkınız bulunmaktadır.

2. Web Postegro – Postegro Benzeri Siteler

Web postegro ile gizli hesapları inceleyebilirsiniz. Bu site ile incelemek istediğiniz hesabın takipçi sayısı 50 k olmalıdır bununla birlikte merak ettiğiniz hesapların storylerine bakabilir baktığınız hesabın sizi farketmemesini sağlayabilirsiniz.

Postegro Benzeri Uygulamalar iOS

Postegro uygulaması kapatıldıktan sonra postegro yerine gelen uygulama bulmak oldukça zor olmaya başladı özellikle ios işletim sistemli telefonların appstore marketlerinde bu tarz uygulamaları bulmak oldukça zordur aşağıda postegro benzeri uygulamalar ios listesini sizler için hazırladık aşağıda yer alan listeyi inceleyerek postegro gibi uygulamalar kullanabilirsiniz.

  • Social Ghost
  • Istory
  • Profile+
  • Analyz For Instagram
  • InstaBusted

Postegro Gibi Uygulamar da Dikkat Etmeniz Gerekenler

Postegro benzeri uygulamalar dünyanın her yerinden kullanıcılara hizmet vermektedir fakat bu uygulamalar kişisel verilerin korunması ile ilgili güvenlikleri ihlal etmesinden dolayı kullanıcıların hesaplarının çalınması veya bilgilerinin çalınması gibi sorunlarla karşılaştığı bilinmektedir bu yüzden yukarıda yer alan uygulamaları kullanmadan önce mutlaka hesabınızın güvenliğine dikkat edin.

Postegro benzeri uygulamalar kullanırken bu tarz uygulamalar sizden instagram kullanıcı adınızı ve şifrenizi istemektedir bunu paylaşmanız durumunda hesabınızın çalınma riskini arttırmış olursunuz bu gibi hesabınız ile ilgili kritik bilgileri paylaşmaktan kaçının.

Postegro benzeri uygulamalar hakkında daha fazla bilgi alabilmek ve kullanıcıların yorumlarını incelemek için aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz.

Kaynak

Postegro Nedir

İbrahim Şahin
Author

İbrahim Şahin, SEO uzmanı ve SEO & Sosyal Medya, Dijital Pazarlama Yayınları Yapan SEO Defteri Kurucusudur. Teknik SEO, Semantik SEO, Google Algoritmaları, Kullanıcı Deneyimi, Sosyal Medya, Veri Bilimi, Siber Coğrafya ve Dil Bilimi İlgi Alanlarıdır. 2018'den beri SEO, Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Sektöründe Aktif Olarak Proje Yönetmektedir. SEO ve Dijital Pazarlama Sektörlerinden Elde Ettiği Tecrübeleri Paylaşmak ve Doğru Bilgiye Ulaşmayı Kolaylaştırmak için SEO Defteri Blogunu Kurmuştur. Group DP Şirketinde Search Engine Optimization Specialist Pozisyonunda Proje Yönetmeye Devam Etmektedir.