İnstagram Hikaye Kapakları & İnstagram Story Kapakları

İnstagram uygulaması içerisinde en çok sevilen özellik olan öne çıkanlar kullanıcılar tarafından öne çıkanlar instagram hikaye kapakları ve instagram story kapakları ile düzenlenebilmektedir.

Kullanıcılar paylaştıkları storyleri 24 saat geçtikten sonra profillerinde yer alan öne çıkanlar bölümüne eklemektedir bu bölüm içerisindeki storyler instagram hikaye kapakları ile profilde yer almaktadır. Kullanıcılar instagram storylerini kategorilere ayırdıkları için bu kategorilere uygun instagram story kapakları kullanmaktadır instagram story kapakları aile, bebek, kalp, aşk, erkek, kadın, çocuk, araba ve kedi gibi pek çok farklı türde kapak bulunmaktadır. İnstagram hesabınızda farklı kategorilerdeki öne çıkanlar için hikaye kapakları arıyorsanız aşağıda pek çok farklı kategoride instagram h kapakları bulunuyor.

İnstagram Hikaye Kapakları Bebek

İnstagram hesabınızda bebekler ve çocuklar ile ilgili paylaştığınız storyler silindikten sonra onları öne çıkanlara eklediğinizde o bölüme güzel bir instagram story kapakları bebek ile ilgili görsel eklemek ilgi çekici olmasını sağlayabilir aşağıda instagram story kapakları bebek örnekleri yer alıyor.

instagram-hikaye-kapaklari-1
İnstagram Hikaye Kapakları Bebek
instagram-hikaye-kapaklari-2
İnstagram Hikaye Kapakları Bebek
instagram-hikaye-kapaklari-3
İnstagram Hikaye Kapakları Bebek

İnstagram Hikaye Kapakları Aile

İnstagram hesabınızda aile ile ilgili paylaştığınız storyler silindikten sonra onları öne çıkanlara eklediğinizde o bölüme güzel bir instagram story kapakları aile ile ilgili görsel eklemek ilgi çekici olmasını sağlayabilir aşağıda instagram story kapakları aile örnekleri yer alıyor.

İnstagram Hikaye Kapakları Aile
İnstagram Hikaye Kapakları Aile
İnstagram Hikaye Kapakları Aile
İnstagram Hikaye Kapakları Aile
İnstagram Hikaye Kapakları Aile
İnstagram Hikaye Kapakları Aile

İnstagram Hikaye Kapakları Tatil

İnstagram hesabınızda aile ile ilgili paylaştığınız storyler silindikten sonra onları öne çıkanlara eklediğinizde o bölüme güzel bir instagram story kapakları tatil ile ilgili görsel eklemek ilgi çekici olmasını sağlayabilir aşağıda instagram story kapakları tatil örnekleri yer alıyor.

instagram-hikaye-kapaklari-7
İnstagram Hikaye story Tatil
instagram-hikaye-kapaklari-6
İnstagram Hikaye Kapakları Tatil

İnstagram Hikaye Kapakları Aşk

İnstagram hesabınıza sevgiliniz veya eşiniz ile ilgili storyler attıktan sonra bu storylerin hepsini öne çıkanlar bölümüne eklerken bu bölüme ilgi çekici instagram kapakları eklemek isteyebilirsiniz aşağıda instagram story kapakları aşk ile ilgili birbirinden farklı görseller bulabilirsiniz.

instagram-hikaye-kapaklari-8
İnstagram Story Kapakları Aşk
İnstagram Hikaye Kapakları Aşk
İnstagram Story Kapakları Aşk

İnstagram Hikaye Kapakları Mezuniyet

İnstagram hesabınıza okul mezuniyetiniz ile ilgili storyler attıktan sonra bu storylerin hepsini öne çıkanlar bölümüne eklerken bu bölüme ilgi çekici instagram kapakları eklemek isteyebilirsiniz aşağıda instagram story kapakları mezuniyet ile ilgili birbirinden farklı görseller bulabilirsiniz.

instagram-hikaye-kapaklari-9
instagram story kapakları mezuniyet
instagram-hikaye-kapaklari-8
instagram story kapakları mezuniyet

İnstagram Hikaye Kapakları Kahve

İnstagram hesabınıza kahve ile ilgili storyler attıktan sonra bu storylerin hepsini öne çıkanlar bölümüne eklerken bu bölüme ilgi çekici instagram kapakları eklemek isteyebilirsiniz aşağıda instagram story kapakları kahve ile ilgili birbirinden farklı görseller bulabilirsiniz.

instagram-hikaye-kapaklari-10
İnstagram Story Kapakları Kahve

İnstagram Hikaye Kapakları Erkek

İnstagram hesabınıza erkek ile ilgili storyler attıktan sonra bu storylerin hepsini öne çıkanlar bölümüne eklerken bu bölüme ilgi çekici instagram kapakları eklemek isteyebilirsiniz aşağıda instagram story kapakları erkek ile ilgili birbirinden farklı görseller bulabilirsiniz.

instagram-hikaye-kapaklari-11
instagram story kapakları erkek

İnstagram Hikaye Kapakları Kalp

İnstagram hesabınıza kalp ile ilgili storyler attıktan sonra bu storylerin hepsini öne çıkanlar bölümüne eklerken bu bölüme ilgi çekici instagram kapakları eklemek isteyebilirsiniz aşağıda instagram story kapakları kalp ile ilgili birbirinden farklı görseller bulabilirsiniz.

instagram story kapakları kalp
instagram story kapakları kalp
instagram story kapakları kalp
instagram story kapakları kalp

 

İnstagram Story Kapakları Araba

İnstagram hesabınıza araba ile ilgili storyler attıktan sonra bu storylerin hepsini öne çıkanlar bölümüne eklerken bu bölüme ilgi çekici instagram kapakları eklemek isteyebilirsiniz aşağıda instagram story kapakları araba ile ilgili birbirinden farklı görseller bulabilirsiniz.

instagram-hikaye-kapaklari-14
instagram story kapakları araba

İnstagram Story Kapakları Siyah

İnstagram hesabınıza siyah ile ilgili storyler attıktan sonra bu storylerin hepsini öne çıkanlar bölümüne eklerken bu bölüme ilgi çekici instagram kapakları eklemek isteyebilirsiniz aşağıda instagram story kapakları siyah ile ilgili birbirinden farklı görseller bulabilirsiniz.

instagram-hikaye-kapaklari-15
instagram story kapakları siyah

İnstagram Story Kapakları Mor

İnstagram hesabınıza mor ile ilgili storyler attıktan sonra bu storylerin hepsini öne çıkanlar bölümüne eklerken bu bölüme ilgi çekici instagram kapakları eklemek isteyebilirsiniz aşağıda instagram story kapakları mor ile ilgili birbirinden farklı görseller bulabilirsiniz.

instagram-hikaye-kapaklari-16
instagram story kapakları mor

İnstagram Story Kapakları Me

İnstagram hesabınıza me ile ilgili storyler attıktan sonra bu storylerin hepsini öne çıkanlar bölümüne eklerken bu bölüme ilgi çekici instagram kapakları eklemek isteyebilirsiniz aşağıda instagram story kapakları me ile ilgili birbirinden farklı görseller bulabilirsiniz.

instagram-hikaye-kapaklari-16
İnstagram Story Kapakları Me
instagram-hikaye-kapaklari-17
İnstagram Story Kapakları Me

İnstagram Story Kapakları Family

İnstagram hesabınıza family ile ilgili storyler attıktan sonra bu storylerin hepsini öne çıkanlar bölümüne eklerken bu bölüme ilgi çekici instagram kapakları eklemek isteyebilirsiniz aşağıda instagram hikaye kapakları family ile ilgili birbirinden farklı görseller bulabilirsiniz.

instagram-hikaye-kapaklari-19
İnstagram Story Kapakları Family

İnstagram Story Kapakları Sevgili

İnstagram hesabınıza sevgili ile ilgili storyler attıktan sonra bu storylerin hepsini öne çıkanlar bölümüne eklerken bu bölüme ilgi çekici instagram kapakları eklemek isteyebilirsiniz aşağıda instagram hikaye kapakları sevgili ile ilgili birbirinden farklı görseller bulabilirsiniz.

instagram-hikaye-kapaklari-18
İnstagram Story Kapakları Sevgili

İlginizi Çekebilecek İçeriklerimiz

  1. İnstagram İçerik Fikirleri
  2. Twitter Durduruldu Hatası

İnstagram Story Kapakları Nasıl Yapılır?

İnstagram story kapakları kendiniz yaparak öne çıkanlara eklemek istiyorsanız aşağıda yer alan instagram story kapakları videosunu izleyerek kendi instagram kapakları yapabilirsiniz.

Kaynak

İnstagram Story Kapakları

İbrahim Şahin
Author

İbrahim Şahin, SEO uzmanı ve SEO & Sosyal Medya, Dijital Pazarlama Yayınları Yapan SEO Defteri Kurucusudur. Teknik SEO, Semantik SEO, Google Algoritmaları, Kullanıcı Deneyimi, Sosyal Medya, Veri Bilimi, Siber Coğrafya ve Dil Bilimi İlgi Alanlarıdır. 2018'den beri SEO, Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Sektöründe Aktif Olarak Proje Yönetmektedir. SEO ve Dijital Pazarlama Sektörlerinden Elde Ettiği Tecrübeleri Paylaşmak ve Doğru Bilgiye Ulaşmayı Kolaylaştırmak için SEO Defteri Blogunu Kurmuştur. Group DP Şirketinde Search Engine Optimization Specialist Pozisyonunda Proje Yönetmeye Devam Etmektedir.