En İyi Eğlenceli Siteler & İlginç Siteler 2023

İnternette dolaşırken zaman zaman canınız sıkılıyor olabilir eğlenceli siteler ziyaret ederek zamanınızı daha iyi değerlendirebilirsiniz birbirinden ilginç siteler sizi farklı konularda bilgilendirmek için yardımcı olabilir. Hazırladığımız listemizde en saçma siteler de yer alıyor bu siteleri ziyaret ettiğinizde eğlenebilir veya ilginç bulup detaylı olarak inceleyebilirsiniz ama ilginizi çekebileceğine eminiz çünkü hazırladığımız liste içerisinde dünyanın en saçma sitesi yanında en eğlenceli siteler ve gereksiz siteler de yer almaktadır.

eglenceli-siteler-ilginc-siteler-1
Eğlenceli Siteler ve İlginç Siteler

Eğlenceli Siteler & İlginç Siteler Listesi

Eğlenceli siteler ve ilginç siteler listemiz içerisinde sağlık, siyaset, sanat, tarih, dernekler ve bilimsel konular ile ilgili birbirinden eğlenceli siteler yer almaktadır bu listede yer alan eğlenceli siteler ve ilginç siteler ziyaret edebilir veya en saçma siteler ziyaret ederek zaman geçirebilirsiniz.

eglenceli-siteler-ilginc-siteler-2
Eğlenceli Siteler ve İlginç Siteler

Radio Garden – Farklı Ülkelerin Radyolarını Dinleyin!

Türkiye’de yer alan radyo kanallarını dinlemekten sıkıldınız mı? eğlenceli siteler ve ilginç siteler arasında yer alan radio garden size yardımcı olabilir. Radio garden, dünyanın farklı ülkelerinde yer alan radyolarda çalan şarkıları ve buradaki programları size ücretsiz olarak dinleyebilme imkanı sunan ilginç siteler arasında yer almaktadır.

A Soft MurMur – Doğa Seslerini mi Arıyorsunuz?

Günlük hayatın gürültüsünde yorulmuş olabilirsiniz stresten ve şehir hayatının gürültüsünden kaçmak ve doğa sesleri ile birlikte zaman geçirmek istiyorsanız ilginç siteler arasında yer alan a soft murmur sitesi size doğa sesleri ile zaman geçirmenizi sağlıyor. Yağmur, gök gürültüsü, kuşlar, ateş ve rüzgar seslerini dinleyebilir bu seslerini dinlerken zamanlayıcı kullanabilir veya sesleri karıştırabilirsiniz. A soft murmur eğlenceli siteler arasında yer alıyor olabilir fakat bunu uygulama olarak telefonunuzda kullanabilirsiniz.

eglenceli-siteler-ilginc-siteler-3
İlginç Siteler ve Eğlenceli Siteler

Quick Draw – Yapay Zeka ile İletişim Kurmak İster misiniz?

Quick Draw, sitesinin geliştiricileri makine öğrenme üzerine çalışma yapmaktadırlar bu sitenin eğlenceli siteler listesinde yer almasının sebebi yapay zekanın sizin yapacağınız çizimleri tahmin etmeye çalışmasıdır. Ekrana bir 20 saniye içerisinde çizeceğiniz bir kelime çıkıyor siz bunu çizmeye çalışırken arkada yapay zeka sizin çiziminizi tahmin etme hesapları yapmaktadır. Bu sitede çizim yaparak yapay zekanın bunun tahmin etmesi sırasında eğlenceli zaman geçirebilirsiniz dünyada en çok bilinen eğlenceli siteler arasında yer almaktadır.

eglenceli-siteler-ilginc-siteler-4
İlginç Siteler ve En Saçma Siteler

APOD – Bu Site ile Uzayı İnceleyebilirsiniz

Astronomiye merak salanların çok fazla seveceği ilginç siteler arasında yer alan apod sitesi nasaya ait uzay ve evren hakkında fotoğrafları paylaşmaktadır bu fotoğraflar hakkında detaylı bilgiler eklenerek siteyi ziyaret eden uzay ve bilim meraklılarını bilgilendirmektedirler. eğlenceli siteler arasında yer alan apod sitesi bir sonraki gün paylaşılacak olan fotoğraf hakkında detaylı bilgiler vermektedir.

Here İs Today – Zaman Meraklıları için Harika bir Site!

Kimi insanlar için zaman oldukça önemlidir eğer sizin içinde zaman böyleyse tamda size uygun bir site eğlenceli siteler arasında yer alıyor! here is today sitesini ziyaret ederek bir çizelge içerisinde bulunduğunuz günü, saati, yüzyılı ve ayı görebilirsiniz. Zaman severlerin hoşuna gidebilecek ilginç siteler arasında yer almaktadır.

eglenceli-siteler-ilginc-siteler-7
İlginç Siteler

The Useless Web – En Saçma Siteleri mi Arıyorsunuz?

İnternette canınız sıkıldığında girebileceğiniz siteler arıyor musunuz öyle bir site düşünün ki en saçma siteler burada yer alsın ve her defasında en saçma siteler tek tıkla bulabilin! the useless web işte tamda böyle bir web sitesidir.  Saçma siteler arasında yer alan the useless web sitesi içerisinde “please” tıklayarak karşınıza dünyanın en saçma sitesi veya gereksiz siteler çıkmaktadır. Eğer internette gereksiz siteler ve saçma siteler arıyorsanız bu siteyi ziyaret ederek tüm en saçma siteleri bulabilirsiniz.

eglenceli-siteler-ilginc-siteler-8
İlginç Siteler

Google Earth Engine Time Lapse – Dünyanın Evrimini İzleyebilirsiniz!

Coğrafya bilimi ile ilgilenen herkesin ziyaret etmesi gereken eğlenceli siteler arasında google earth engine time lapse yer alıyor. Bu site uydu tarafından takip edilen dünya görüntülerini 1984 yılından 2018 yılına kadar detaylı olarak takip edebilirsiniz. Dünyanın nasıl değiştiğini ve bu süreç içerisinde ormanlarını azalmasını ve buzların erimesi hakkında kuşbakışı görüntüleri inceleyebilirsiniz.

eglenceli-siteler-ilginc-siteler-9
İlginç Siteler

Shady URL – URL Yapılarını Virüslü Gibi Gösterebilirsiniz

İnternet kullanıcıları bir URL yapısından virüslü olup olmadığını az çok tahmin etmekte veya şüphelenmektedir bunu bir şaka haline getirebilmeyi sağlayan eğlenceli siteler arasında yer alan shady url normal virüssüz bir sitenin url yapsını virüslü gibi hazırlayabilmektedir eğlenceli siteler arasında yer alan bu siteyi kullanarak arkadaşlarınıza virüslü siteler atar gibi şakalar yapabilirsiniz.

eglenceli-siteler-ilginc-siteler-10
İlginç Siteler

How Many People Are In Space Right Now – Şimdi Uzayda Kaç Kişi var?

Uzay ve bilim meraklılarının vazgeçemeyeceği eğlenceli siteler ve ilginç siteler arasında yer alan bu sitede uzayda kaç kişi var diye merak edenlerin sıklıkla ziyaret edeceği bir web sitedir. Bu sitede uzayda kaç kişi olduğu ne zamandır orada ve kim oldukları hakkında detaylı bilgiler alabilirsiniz. Bu web site eğlenceli siteler ve ilginç web siteler arasında yer alıyor özellikle bilim severler tarafından sıklıkla ziyaret edilmektedir. Ayrıca bu siteyi telefondan da ziyaret edebilirsiniz uygulamayı indirebilirsiniz.

eglenceli-siteler-ilginc-siteler-5
İlginç Siteler ve En Saçma Siteler

Find Invisible Cow – İneği Bulabilir misin?

İnternette dolaşırken canınız sıkılıyor mu? o zaman size uygun eğlenceli siteler arasında harika bir site yer alıyor bu eğlenceli siteler arasında yer alan sitede sıcak-soğuk oyununa benzer bir metod ile bir ineği arıyorsunuz ineği bulmaya yaklaştıkça sesler artmaya başlıyor eğer sıcak-soğuk oyununu çok seviyorsanız bu inek bulma oyunu sizin çok hoşunuza gidecek eğlenceli siteler arasında sizi bekliyor.

eglenceli-siteler-ilginc-siteler-11
Eğlenceli Siteler

My Noise – Duymak İstediğiniz Sesleri Yaratabilirsiniz!

Günlük hayatın stresli seslerinden ve gürültüsünden sıkıldıysanız ve kendi duymak istediğiniz sesleri yaratmak istiyorsanız ilginç siteler arasında yer ala my noise sitesini ziyaret ederek ders çalışırken, uyurken, dinlenirken veya odaklanma sorunları yaşarken size yardımcı olabilecek canınız sıkıldığında girebileceğiniz siteler arasında yer almaktadır.

eglenceli-siteler-ilginc-siteler-12
Eğlenceli Siteler ve İlginç Siteler

 

Hacker Type – Hacker gibi Gözükmek İster misiniz?

Filmlerde ve dizilerde sıklıkla gördüğümüz verilerin aktığı yeşil rakam ve harflerin geçtiği sayfaları bilirsiniz bu sayfalar her zaman bize havalı gelmektedir peki bunu sizde yapabileceğinizi biliyor musunuz? Hacker type sitesi eğlenceli siteler arasında kendini hacker olarak göstermek isteyenler tarafından sıklıkla kullanılmaktadır bu siteyi ziyaret ederek klavyede herhangi bir tuşlara tıklayarak bir hacker gibi kod yazdığınızı sayfada gözlemleyebilirsiniz hacker simülasyonu severler için vazgeçilmez bir sitedir.

eglenceli-siteler-ilginc-siteler-6
Eğlenceli Siteler ve İlginç Siteler 

RaveDJ – DJ Olmak İster misiniz?

DJ olma hayaliniz varsa eğlenceli siteler arasında yer alan bu ravedj sitesi tamda size göre bu siteyi ziyaret ettiğinizde dj olarak mix yapabilir veya iki şarkıyı bir araya getirerek tek bir şarkıymış gibi kullanabilirsiniz. Eğlenceli siteler arasında yer alan ravedj sitesi şarkı ve djlik severlerin vazgeçemeyeceği eğlenceli siteler arasında yer almaktadır.

eglenceli-siteler-ilginc-siteler-13
Eğlenceli Siteler ve İlginç Siteler

Staggering Beauty – Solucanı Dans Ettir!

Canınız sıkıldığında girebileceğiniz siteler arıyorsanız eğlenceli siteler arasında yer alan bu site tamda size göre! staggering beauty sitesini ziyaret ettiğinizde bir solucanı dans ettireceksiniz moesunuzu hareket ettirdikçe dans eden solucan ile oyun oynayabilirsiniz solucan dans ettikçe ekranda ışıklar yanıp sönecektir bu web sitesi ile canınız sıkıldığında girebileceğiniz siteler arama derdinden kurtulabilir ve bu eğlenceli siteler arasında yer alan bu sitede zaman geçirebilirsiniz.

eglenceli-siteler-ilginc-siteler-14
Eğlenceli Siteler ve İlginç Siteler

In2White – Yüksek Kalitede Görseller Bu Sitede!

canınız sıkıldığında girebileceğiniz siteler arıyorsanız In2White sitesi tamda size göre bu siteyi ziyaret ettiğinizde görebileceğiniz en yüksek çözünürlüğe sahip fotoğrafları inceleme fırsatı bulacaksınız bu sitedeki fotoğrafları istediğiniz kadar yakınlaştırın bu sitedeki fotoğrafların 365 gigapiksel çözünürlükte olduğundan fotoğrafı ne kadar yakınlaştırırsanız yine de detaylı olarak gözlemleyebileceksiniz eğlenceli siteler arasında yer almaktadır. 

eglenceli-siteler-ilginc-siteler-15
İlginç Siteler

MapCrunch – Dünyanın Her Yerinde Gezebilirsiniz!

Canınız sıkıldığında girebileceğiniz siteler arıyorsanız mapcrunch sitesi eğlenceli siteler ve ilginç siteler arasında yer alan en çok ziyaret edilen sitelerdendir. Bu siteyi ziyaret ettiğinizde go butonuna basın ve dünyanın herhangi bir yerini ziyaret edin eğer daha detaylı olarak kullanmak istiyorsanız “options” seçeneğine tıklayarak ilgilendiğiniz ülkeleri ziyaret edebilir bu sitelerde gezinebilirsiniz. Bu site bu imkanı nasıl sağlıyor diyorsanız bu site verilerini google haritadan elde etmektedir.

eglenceli-siteler-ilginc-siteler-16
İlginç Siteler

Stars Chrome Experiments – Evrene Yakından Bakın!

Uzay ve astronomi meraklılarının asla çıkmayacağı eğlenceli siteler ve ilginç siteler arasında yer alan stars chrome experiments sitesi evrene yakından bakmanızı sağlayacaktır. Bu site içerisinde yer alan hareketli görüntüleri karanlık bir ortam içerisinde incelediğinizde sizi tıpkı uzay ortamındaymış gibi hissettirecektir. Bu sitenin görsel açıdan faydalı olmasının yanında bilimsel bilgiler de yer almaktadır. Canınız sıkıldığında girebileceğiniz siteler arasında yer alan en eğlenceli siteler olarak gösterilmektedir.

Radiooooo – Yıllara Göre Hit Olan Radyo Şarkıları

Radyoyu ve şarkı dinlemeyi seviyorsanız sizi geçmişe götürüp o zamanların hit olan şarkılarını dinleyebileceğiniz eğlenceli siteler arasında yer alan bir site öneriyoruz. Radioooo sitesini ziyaret ederek yıllara göre hit olan radyoda çalan şarkıları eğlenceleri siteler arasında yer alan radioooo sitesinde bulabilirsiniz.

Neonflames – Kendi Bulutsularınızı Yaratın!

Kendinizi sinirli ve stresli hissettiğiniz zamanlarda bulutsuları istediğiniz renklerde boyayarak rahatlayabileceğiniz eğlenceli siteler arasında yer alan neonflames sitesinde bulutsuları boyayarak rahatlayıp günlük hayatın stresini atabilirsiniz ayrıca bu site astronomi ve bilim severler tarafından da çok sevilmektedir.

Play Snake – Yılan Oyunu Özleyenler?

Artık hiç bir telefonda bulunmayan yılan oyununu oynamak isteyen ve bu oyundan vazgeçemeyenlere eğlenceli siteler ve ilginç siteler arasından bir site öneriyoruz. Play snake sitesi ile kült haline gelmiş yılan oyununu oynayabilir ve eskiden olduğu gibi rekorlar kırabilirsiniz maalesef bu sitenin bir mobil uygulaması olmadığından eğlenceli siteler arasında yer almaktadır.

Weave Silk – Her Tıklamada Estetiklik Yaratın

Bir şeyleri çizmek veya karalamak sizi rahatlatabilir eğer bunu online ortamda daha estetik çizgiler yaratıp stres atmanızı sağlayacak eğlenceli siteler arıyorsaız weave silk sitesini kullanabilirsiniz. Bu site içerisinde yaptığınız her tıklamada estetik görüntüler oluşmaktadır burada oluşan görüntüleri bilgisayarınıza indirerek sosyal medya platformlarınızda paylaşabilirsiniz.

Incredibox – Kendi Beatboxlarınızı Yapın!

Kendi beatboxlarınızı yapabileceğiniz eğlenceli siteler arıyorsanız tam olarak size uygun bir web site incredibox içerisinde kendi beatboxlarınızı yapabilirsiniz. Müzikseverler için en çok ziyaret edebilen eğlenceli siteler arasında yer almaktadır.

Dear Photograph – Bölgelerin Geçmişi ve Günümüzdeki Hali

Tarihe ve mekanlara meraklı olanlar için eğlenceli siteler arasında yer alan bir sitemiz var! dear photograph sitesi bölgelerin geçmişi ve günümüzdeki halini görmemizi sağlıyor dünyanın her yerinden bölgenin geçmişi ve günümüzdeki halini merak ediyorsanız bu eğlenceli siteler arasında yer alan siteyi ziyaret edebilirsiniz.

Free Rice – Doğru Soruları Bil ve Bağış Yap!

İngilizce bilginizi geliştirmek ve soruları doğru cevaplayarak bağış yapabileceğiniz eğlenceli siteler ve ilginç siteler arıyorsanız bu siteyi kullanabilirsiniz.

Ocearh – Köpek Balıklarını Takip Edin!

Doğa ve bilime meraklıysanız canınız sıkıldığında girebileceğiniz siteler arasında ocearh sitesi tamda size göre bu web sitesi bilim insanlarının araştırmalar sonucunda elde ettiği verileri bir arada toplamak ve bilim severlerin buradan faydalanmasını sağlamak için kurulmuştur bu sitede üzerinde izleme cihazı bulunan dünyadaki tüm köpek balıklarının konumlarını detaylı olarak gözlemeyebileceğiniz eğlenceli siteler ve ilginç siteler arasında yer almaktadır.

eglenceli-siteler-ilginc-siteler-7
Eğlenceli Siteler ve İlginç Siteler

Draw a Stick Man – Bir Çöp Adam Çizin!

Eğlenceli siteler arıyorsanız draw a stick man sitesi tamda size göre bu siteye giriş yaptığınızda karşınıza bir çöp adam çiz uyarısı gelecektir talimatlara göre çizeceğiniz çöp adamlarla eğlenebilirsiniz eğlenceli siteler arasında yer alan bu çöp adam çizme sitesi stres atmanızı sağlayacaktır.

Heeeyy Hooo – Her Yerde Heeey Hoo

Eğlenceli siteler arasında yer alan bu site dünyanın en saçma siteleri arasında da nitelendirilmektedir. Bu siteye giriş yaptığınızda sitenin her yerinde heey hoo yazısı yer almaktadır bu sitenin ne işe yaradığı veya ne olduğu hakkında pek çok kişinin ortak bir fikri bulunmaktadır. Bizce bu site en saçma siteler arasında ilk sırada yer alabilir 🙂

Cat Bounce – Kedi Severler Buraya!

Hayvan severlerin internette eğlenceli siteler ararken ziyaret etmekten çok mutlu olacağı bir web siteyi öneriyoruz cat bounce sitesi kedilerin bir oraya bir buraya zıpladığı eğlenceli siteler arasında yer almaktadır bu siteyi ziyaret ederek eğlenceli zamanlar geçirebilirsiniz.

Weird or Confusing – Tuhaf Eşyaları Görmek İster misiniz?

Dünyanın en tuhaf eşyalarının satıldığı siteleri görmek ister misiniz? bu web sitesi eğlenceli siteler arasında en çok ziyaret edilenlerden listesinde ilk sırada gelmektedir bu site içerisinde dünyanın en tuhaf eşyalarının satıldığını gözlemleyebilirsiniz.

Pointer Pointer – İmleç Nerede?

İmlecinizin nerede olduğunu merak mi ediyorsunuz bu web sitesi eğlenceli siteler ve ilginç siteler arasında yer alıyor bu siteye giriş yaptığınızda ilk önce imlecinizi sabit tutmanızı söylemektedir daha sonra imlecinizi hareket ettirdikten sonra imlecinizin daha önce nerede olduğunu göstermektedir.

Koalas To The Max – Noktaların Ardında Ne var?

Siteyi ilk ziyaret ettiğinizde karşınıza kocaman bir nokta çıkmaktadır bu noktalara her defasında tıkladığınızda fotoğraf üzerinde farklı noktalar çıkmaktadır bu fotoğraflara her tıklamanız sonucunda sevimli bir hayvan çıkmaktadır eğlenceli siteler arasında en çok ziyaret edilen siteler arasında yer almaktadır.

BeanBeanBean – Doğru Bilerek Bağış Yapın!

Sorulara doğru cevap vererek bağış yapabileceğiniz bir sitenin olduğunu biliyor muydunuz bu sitede karşınıza çıkan sorulara doğru cevapları vererek bağış yapabileceksiniz.

Futureme.org – Gelecekteki Size Mail Gönderin!

Futureme.org sitesi ile gelecekteki kendinize mail gönderebilirsiniz! Eğlenceli siteler arasında en çok ziyaret edilen ilginç sitelerden olan bu siteyi genellikle ziyaretçiler gelecekteki kendilerine mail göndermek için kullanmaktadır burada gelecekte nasıl olduklarını veya neyi başarıp başarmadıklarını sorarak mail göndermektedirler.

eglenceli-siteler-ilginc-siteler-8
Eğlenceli Siteler ve İlginç Siteler

Zoomquilt – Sonsuz Bir Manzara!

Canınız sıkıldığında eğlenceli siteler arıyorsanız bu site tamda size göre bu siteye giriş yaptığınızda sizi sonsuz bir manzara bekliyor resim içinde resim göreceğiniz bu site içerisinde her resmin içinde farklı bir manzara sizi bekliyor.

Music-Map – Müzik Zevkinize Öneri

Müzik severler tarafından oldukça sevilen eğlenceli siteler arasında yer alan music-map kullanıcılar tarafından yeni müzikleri keşfetmek için kullanılmaktadır bu siteyi ziyaret eden kullanıcılar dinledikleri müzik gruplarını veya şarkıcıları yazarak beğenebilecekleri müzik grupları veya şarkıcıların önerilerini almaktadır.

Rainy Mood – Yağmur Sesi Sevenler

Günlük hayatın sesinden ve stresinden uzaklaşabilmek için yağmur sesi her zaman en doğru seçim olmuştur özellikle ders çalışırken veya uyurken dinlenebilecek en iyi sesler arasında ilk sırada gelmektedir. Bu siteye giriş yaptığınızda sizi gerçek bir yağmur sesi bekliyor zaman zaman rüzgarlı ve şimşeklerinde dahil olduğu güzel bir yağmur sitesi eğlenceli siteler arasında sizi bekliyor.

Panoramas – Uzaydan Fotoğrafları İnceleyebilirsiniz!

Eğlenceli siteler ve ilginç siteler arasında en çok ziyaret edilen siteler genellikle uzay ve bilim üzerine olan sitelerdir bu siteler arasında oldukça fazla ziyaret edilen panoramas sitesi uzaydan gelen fotoğrafları inceleyebilme imkanı sunmaktadır.

İntotime – Renkli Dikdörtgenlere Tıklayın!

İlginç siteler arıyor ve zamanınızı eğlenerek geçirmek istiyorsanız intotime sitesi tamda size göre bu siteyi ziyaret ettiğinizde karşınıza tek bir renk çıkmaktadır bu renklere tıklayarak karşınıza dikdörtgen şekillerde farklı renkler oluşacak bu renklere tıklayarak oluşacak olan farklı şekillerle zaman geçirebilirsiniz.

Barcinski.nl – Farenizi Takip Eden Bir İp!

İlginç ve en saçma siteler arasında en çok ziyaret edilen ve henüz ne işe yaradığı bilinmeyen bir site barcinski.nl sitesini ziyaret ettiğinizde mousenuzu sürekli takip eden bir ip göreceksiniz bu sizi durmadan takip ederken bir yandan da sürekli hareket edecektir.

Honestslogans – Markalar Dürüst Olsaydı?

Günümüzde her markanın kendini övdüğü sloganları ve söylemleri bulunmaktadır peki bu markalar aslında dürüst olsaydı ve zayıflıklarını kabul etseydi sloganları nasıl olurdu? eğlenceli siteler ve ilginç siteler arasında yer alan bu sitede markaların aslında dürüst olsalardı sloganlarının nasıl olacağını göreceksiniz kullanıcılar tarafından dünyanın en saçma sitesi olarak da görülebilir fakat günümüzde pek çok marka tarafından istenmeyen siteler arasında ilk başta yer  alıyor.

Drinkify.org – Dinlediğiniz Şarkıya Uygun İçkiyi Öğrenin!

Şarkı dinlerken hangi içeceği içmeniz gerektiğine karar veren bir site bulduk! drinkify.org sitesi siz şarkı dinlerken hangi içeceğinizi içmeniz gerektiğine karar vererek sizin şarkı ve içecek uyumunuzu tahmin etmektedir siteyi ziyaret ederek en sevdiğiniz şarkının yanında ne içeceğinize göz atabilirsiniz.

Playtictactoe.org – XOX Oyununu Sevenler?

XOX oyununu kim sevmez ki? bu oyunu oynayacak kimse bulamıyor ve internette gezinirken canınız sıkılıyorsa tamda size göre bir site olacaktır eğlenceli siteler arasında en çok sevilen ve en çok oynanması sevilen xox oyununu siteyi ziyaret ederek oynayabilirsiniz ilginç siteler arasında en çok ziyaret edilenler arasında yer almaktadır.

Spielzeugz – Sıvı Parçaları ile Oynayın!

Rengarenk sıvı parçacıkları ile oynamak ister misiniz? bu siteye girdiğinizde sizi birbirinden farklı parçacık renkler bekliyor mouse hareket ettirdikçe dağılan ve sizi takip eden bu renklerle oynayabilirsiniz stres atmak ve eğlenmek için ziyaret edebileceğiniz eğlenceli siteler arasında yer almaktadır.

Shutupandtakemymoney – Tuhaf Eşyaları Bulun!

Futurama dizisinin bir repliğinden ortaya çıkan bu site birbirinden tuhaf eşyaların satıldığı veya bulunduğu yerleri size göstermektedir ilginç siteler arasıdna yer alan bu site koleksiyonerler ve hobi meraklıları tarafından en çok ziyaret edilen siteler arasında ilk sırada gelmektedir.

Lizard Point – Test Çözerek Öğrenin

Lizard point en iyi siteler arasında ilk sırada gelmektedir. Bu sitenin en öneml özelliği eğitim odaklı bir site olmasıdır bu siteyi ziyaret ettiğinizde karşınıza coğrafya, matematik, bilim, sanat gibi konularda testler ve eğitimler çıkmaktadır burada istediğiniz konu ile ilgili eğitimlerden testler çözerek bilgilerinizi pekiştirebilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek İçeriklerimiz

Dafont.com – Yazı Fontu Meraklılarına

Eğer tipografi ve yazı fontlarına merakınız varsa bu site tam size göre bu siteyi ziyaret ederek tüm yazı fontlarını bulabilirsiniz yazı fontu severler için ilginç siteler arasında yer alabilir ama hobi ve sanat meraklıları için oldukça sevilen bir siteler arasında yer almaktadır.

Snopes.com – Araştırma Severler için

Herhangi bir konuda detaylı olarak araştırma yapmak isteyenler için harika bir sitedir bu siteye giriş yaptığınızda doğru bildiğiniz yanlışları veya popülerleşmiş yalanların aslında tam olarak ne kadar doğru olduğunu da öğrenebilirsiniz siteyi ziyaret ettiğinizde faydalı bilgiler alabilirsiniz.

İnstructables.com – Kendi Projelerinizi Yapın!

Bu siteye giriş yaptığınızda kendi projelerinizi nasıl yapacağınız veya böyle projeleri diğer insanların nasıl yaptığı konusunda detaylı bilgiler alabilirsiniz.

Daha fazla eğlenceli siteler arıyorsanız barış özcan tarafından hazırlanmış olan listeye göz atabilirsiniz.

Hubski.com – İyi Fikirleri mi Arıyorsunuz?

İyi fikirler ve farklı topluluklarla tanışmak ve bir arada olmak istiyorsanız bu site tamda size göre eğlenceli siteler arasında yer alan bu site sizi birbirinden farklı fikir sahibi insanlarla tanışmanızı sağlayabilir.

İbrahim Şahin
Author

İbrahim Şahin, SEO uzmanı ve SEO & Sosyal Medya, Dijital Pazarlama Yayınları Yapan SEO Defteri Kurucusudur. Teknik SEO, Semantik SEO, Google Algoritmaları, Kullanıcı Deneyimi, Sosyal Medya, Veri Bilimi, Siber Coğrafya ve Dil Bilimi İlgi Alanlarıdır. 2018'den beri SEO, Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Sektöründe Aktif Olarak Proje Yönetmektedir. SEO ve Dijital Pazarlama Sektörlerinden Elde Ettiği Tecrübeleri Paylaşmak ve Doğru Bilgiye Ulaşmayı Kolaylaştırmak için SEO Defteri Blogunu Kurmuştur. Group DP Şirketinde Search Engine Optimization Specialist Pozisyonunda Proje Yönetmeye Devam Etmektedir.