En Kolay Youtube Aboneleri Görme 2023

Youtuberlar youtube kanallarını ilk açtıklarında video ve shorts videoları paylaşarak abone elde etmeye çalışırlar ilk zamanlar abone kazanmak oldukça önemli olduğundan youtuberlar abone sayılarına sürekli olarak bakmak isteyebilir fakat ilk kez youtube aboneleri görme işlemi yaparken yanlış yerlere tıkladığından youtube aboneleri görme işlemini tamamlayamayabilirler fakat aşağıda yer alan youtube abone görme işlemini en kolay şekilde tamamlayabilirsiniz.

Youtube Aboneleri Görme 2023
Youtube Aboneleri Görme 2023

Youtube Aboneleri Görme Nasıl Yapılır?

Youtube aboneleri görme işlemi yeni youtuber olmaya karar vermiş kullanıcılar tarafından çok sık olarak kontrol edilmektedir youtube abone görme işlemi uygulayacak olan youtuberlar bunu ilk kez yapacakları zaman da zorlanabilirler fakat aşağıda yer alan youtube aboneleri görme işlemini uygulayabilirler.

 1. Gmailiniz ile birlikte Youtube hesabınıza giriş yapın.
 2. Youtube platformuna giriş yaptıktan sonra sağ üst tarafta yer alan profil resmine tıklayın daha sonra açılan hızlı erişim menüsünü açtıktan sonra Youtube Studio ya tıklayın.
 3. Daha sonra karşınıza kanal kontrol paneli çıkacaktır. Bu panelde bulunan kartlar arasından son aboneler kartları yer alır.
 4. Bu işlemin ardından karşınıza kanal kontrol paneli gelecektir. Kanal kontrol panelinde yer alan çeşitli kartlardan biri de Son aboneler kartıdır.
 5. Kartlar arasından abonelerinizin bulunduğu kartı seçin ve tümünü göster seçeneğine tıklayın kanalınıza abone olan son 100 adeti görebilirsiniz.
 6. Eğer isterseniz görüntüleme ekranında üst bölümde yer alan filtreleme seçeneği ile abonelerinizi zaman farkı ve sayıya göre görüntüleyebilirsiniz.
 7. Youtube aboneleri görme işlemi ile sadece size abone olan son 100 kullanıcıyı görüntüleyebilirsiniz birde sadece son 28 gün içerisinde abone olmuş kullanıcılar görüntülenebilir.
 8. Youtube aboneleri görme işlemini yaptığınız da görüntüleyeceğiniz aboneler kullanıcı ayarlarında gizli olarak ayarlanmışsa bunları görüntüleyemezsiniz fakat herkese açık olarak  ayarlanmış youtube kanallarını görüntüleyebilirsiniz.
 9. Eğer youtube aboneleri arasından görüntüleyemediğiniz kanallar bulunursa bu kanallar spamlanmış veya kapatılmış hesaplar olabilir.

İlginizi Çekebilecek İçeriklerimiz

Youtube Abone Görme İşlemi İle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Youtube abone görme işlemi ile ilgili pek çok farklı yöntem bulunsa da bu yöntemler arasında en sık ve en kolay kullanılanı yukarıda bahsettiğimiz yöntemdir fakat youtube aboneleri görme işlemi yapmadan önce mutlaka bazı hatalar ile karşlaşan veya soruları olan kullanıcılar bulunmaktadır. bu kullanıcıların sorularını cevaplayabilmek ve youtube abone görme işlemini ilk kez yapacak olan kullancıılara yardımcı olabilmek için aşağıda tüm soruları listeledik.

Youtube da Kanala Abone Olan Kaç Kişi Görüntülenir?

 • Youtube abone görme işlemi yapıldığında 28 gün içerisinde kanalınıza abone olan sadece son 100 kişiyi görüntüleyebilirsiniz.

Youtube Abone Sayısı Nereden Görüntülenir?

Youtube abone sayısını daha kolay ve hızlı şekilde görüntüleyebilmek için youtubeler için özel olarak tasarlanmış Youtube Studioyu kullanabilirsiniz.

Youtube Kanalına Nasıl Abone Olunur?

 • Bir youtube kanalına abone olabilmek için kanalın isminin köşesinde yer alan abone ol butonuna tıklayabilirsiniz.

Kaynak

İbrahim Şahin
Author

İbrahim Şahin, SEO uzmanı ve SEO & Sosyal Medya, Dijital Pazarlama Yayınları Yapan SEO Defteri Kurucusudur. Teknik SEO, Semantik SEO, Google Algoritmaları, Kullanıcı Deneyimi, Sosyal Medya, Veri Bilimi, Siber Coğrafya ve Dil Bilimi İlgi Alanlarıdır. 2018'den beri SEO, Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Sektöründe Aktif Olarak Proje Yönetmektedir. SEO ve Dijital Pazarlama Sektörlerinden Elde Ettiği Tecrübeleri Paylaşmak ve Doğru Bilgiye Ulaşmayı Kolaylaştırmak için SEO Defteri Blogunu Kurmuştur. Group DP Şirketinde Search Engine Optimization Specialist Pozisyonunda Proje Yönetmeye Devam Etmektedir.