İnstagram Yaptığım Yorumları Görme

İnternet ve sosyal medya dünyasının her geçen gün gelişmesiyle mesaj gönderme, yorum yapma ve gönderi paylaşma gibi pek çok etkileşimde bulunuyoruz. Bu etkileşimler arasında instagram da yorum yapmak daha çok ön plana çıkıyor fikirlerinizi ve düşüncelerinizi paylaştığınız yorumlarınızı zaman içerisinde nerede ve ne zaman yazdığınızı unutabilirsiniz ve sonradan instagram yaptığım yorumları görme isteğinde bulunduğunuz da instagram yorumları görme süreci uzun ve karmaşık olabiliyor.

İnstagram da yaptığımız yorumları görme için pek çok farklı yöntem bulunuyor eskinin karmaşık sisteminin aksine instagram eski yorumları görme artık çok daha kolay bir şekilde görüntülenebiliyor instagram da yorum bulma için saatlerce uğraşmanıza gerek yok aşağıda sizler için hazırladığımız instagram da yapılan yorumları görme yöntemlerini inceleyebilirsiniz.

İnstagram Yaptığım Yorumları Görme
İnstagram Yaptığım Yorumları Görme

İnstagram da Yaptığım Yorumları Nasıl Bulurum?

İnstagram yaptığım yorumları görme eskiye kıyasla günümüzde çok daha kolay instagram yorumları görme ile eskiden yaptığınız yorumları inceleyebilir silebilir veya düzenleyebilirsiniz. Aşağı da instagram eski yorumları görme için adımları takip edebilirsiniz işte instagram yaptığımız yorumları görme adımları:

  • Instagram Uygulamasına Giriş Yapın.
  • İnstagram Profilinize Giriş Yapın.
  • Profilinizin yukarıda sağ köşede bulunan çizgilerin üstüne tıklayın.
  • Profilinizin “hareketler” kısmına tıklayın.
  • Etkileşimler sekmesine tıklayın.
  • Karşınıza çıkacak olan “Yorumlar” bölümüne tıklayın.
  • Daha sonra karşınıza instagram da yaptığımız yorumlar bölümü karşınıza çıkacak.
İnstagram Yaptığım Yorumları Görme
İnstagram Yaptığım Yorumları Görme

Yukarıda yer alan instagram yaptığım yorumları görme adımlarını uygularken mutlaka doğru adımları uygulamaya dikkat edin aksi takdirde yanlış bir sekmeye tıklayarak instagram yaptığım yorumları görme işlemini tamamlayamayabilirsiniz.

İnstagram yorumları görme ile eskiden gönderilerin altına yapmış olduğunuz yorumları görüntüleyebilirsiniz eğer daha önce yapmış olduğunuz bir gönderinin altındaki bir yorumu arıyorsanız bazen bulamayabilirsiniz gönderi kaldırılmış veya gönderi sahibi hesabını gizli moda almış olabilir. Eğer böyle bir durum ile karşılaşırsanız hesap hala aktifse hesaba istek atabilir ve bir süre sonra tekrar kontrol ederek instagram hesabına daha önce yapmış olduğunuz yorumu kaldırabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek İçeriklerimiz

İnstagram Yaptığımız Yorumları Nasıl Silebilirim?

İnstagram da yapmış olduğunuz yorumları yukarıdaki adımları inceleyerek bulabilirsiniz bu yorumları silmek için yorumların yorumlar sekmesine tıklayın daha sonra seç işaretine tıkladıktan sonra tek veya birden fazla yorumları silebilirsiniz.

Kaynak

İnstagram, Gönderi veya Yorum Görme

İbrahim Şahin
Author

İbrahim Şahin, SEO uzmanı ve SEO & Sosyal Medya, Dijital Pazarlama Yayınları Yapan SEO Defteri Kurucusudur. Teknik SEO, Semantik SEO, Google Algoritmaları, Kullanıcı Deneyimi, Sosyal Medya, Veri Bilimi, Siber Coğrafya ve Dil Bilimi İlgi Alanlarıdır. 2018'den beri SEO, Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Sektöründe Aktif Olarak Proje Yönetmektedir. SEO ve Dijital Pazarlama Sektörlerinden Elde Ettiği Tecrübeleri Paylaşmak ve Doğru Bilgiye Ulaşmayı Kolaylaştırmak için SEO Defteri Blogunu Kurmuştur. Group DP Şirketinde Search Engine Optimization Specialist Pozisyonunda Proje Yönetmeye Devam Etmektedir.