Facebook Toplu Mesaj Silme Nasıl Yapılır?

Facebook mesaj kutunuzu kolaylıkla temizlemek için facebook toplu mesaj silme yöntemlerini kullanabileceğiniz bir yazı hazırladık.

Mobil ve masaüstünde facebook uygulamasını kullanırken facebook mesaj kutunuz siz fark etmeden dolmuş olabilir bu mesajları tek tek silmektense tek seferde silmenizi sağlayacak facebook mesajları toplu silme yöntemlerini kullanarak mesaj kutunuzu temizleyebilirsiniz. facebook messenger toplu mesaj silme ile ilgili her şey yazımızda.

facebook-toplu-mesaj-silme-2
Facebook mesajları toplu silme

Facebook Toplu Mesaj Silme Yöntemleri

Facebook mesajları toplu silme yöntemlerini kullanarak mesaj kutunuzda yer alan gereksiz mesajlardan kurtulabilirsiniz. Aşağıda yer alan yöntemleri kullanarak facebook messenger toplu mesaj silme yapabilirsiniz.

facebook-toplu-mesaj-silme-1
facebook mesajları toplu silme

 

 

 

 

 

Aşağıda yer alan facebook toplu mesaj silme yöntemlerini masaüstü ve mobil cihazlarda uygulayabilirsiniz. Masaüstü facebook toplu mesaj silme yöntemi ile mobil Facebook mesajları toplu silme yöntemi arasında çok fazla fark yoktur.

 1. Mobil telefonunuzdan ya da bilgisayardaki web tarayıcınızdan facebook uygulamasına giriş yapın.
 2. Facebook hesabınıza giriş yapmak için kullanıcı adı ve şifrenizi girin.
 3. Facecbook sayfası açıldığında karşınıza çıkan sayfada sağ üst köşede yer alan mesajlar yani messenger kutusuna tıklayın karşınıza messenger da tümünü gör uyarısına tıklayın.
 4. Karşınıza çıkacak olan ekran sizin sohbet ekranınız olacaktır burada tüm sohbetlerinizi görebilirsiniz.
 5. Karşınıza çıkacak olan sohbet ekranında facebook toplu mesaj silme için mesajları işaretleyerek üzerlerine basılı tutun.
 6. Basılı tuttuktan sonra karşınıza bir sekme açılacak bu seçenekler arasında Facebook mesajları toplu silme seçeneğine tıklayın.
 7. Facebook toplu mesaj silme seçeneğine tıklayarak istemediğiniz mesajlarda kolaylıkla kurtulabilirsiniz.
 8. Eğer mesajlar toplu olarak silinmemişse uyguladığınız bu işlemi tekrar yaparak deneyin ya da ayrı ayrı uygulayarak facebook toplu mesajları silebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: İnstagram fotoğraf düzenleme programı

Facebook Toplu Mesaj Silme Programı

Facebook mesajlarından tek seferde kurtulmak için pek çok yöntem mevcuttur yukarıda yer alan yöntemleri kullanmadan tek seferde bir program kullanarak mesajlardan kurtulmak için facebook toplu mesaj silme programı kullanabilirsiniz.

 1. Bilgisayarınızda ki chrome tarayıcısını kullanarak internete giriş yapın.
 2. Chrome web mağazasına giderek Facebook mesajları toplu silme programı için fast del message araması yapın.
 3. Facebook toplu mesaj silme programı olan fast del message üzerine tıklayarak uzantı olarak ekleyin.
 4. Chrome tarayıcınızdan facebooka girin ve hesabınızı açın.
 5. Chrome içerisinde yer alan sağ üst köşedeki uzantınızın ikonuna tıklayın.
 6. Delete All Messages işaretine tıklayarak tüm mesajlarınızı Facebook mesajları toplu silme programı ile silebilirsiniz.

Facebook mesajları toplu silme programı kullanmak için bir eklenti kurmanız gerekmektedir daha sonra bu eklenti yardımıyla mesaj kutunuzda istemediğiniz mesajlardan kolaylıkla kurtulabilirsiniz. Facebook mesajları toplu silme programı nasıl kullanılır? merak ediyorsanız aşağıda ki adımları izleyerek Facebook mesajları toplu silme programı kullanabilirsiniz.

Facebook mesajları toplu silme yazımız yerine video izleyerek mesajları silmek istiyorsanız aşağıya messanger mesajları toplu silme için kullanabileceğiniz bir video bırakıyoruz bu videoyu izleyerek facebook mesaj kutunuzu chrome eklentisi ile silebilir temizleyebilirsiniz.

Facebook Toplu Mesaj Silme Programı Listesi

 1. Facebook- Delete all messages,
 2. Messenger Cleaner,
 3. Messenger Message Cleaner
 4. Delete all messages for Facebook’tur.

İlginizi Çekebilir: twitter toplu takip etme kodu

Facebook Mesajları Toplu Silme Videosu

Facebook mesajları toplu silme için pek çok farkl yöntemin mevcut olduğunu yukarıda belirtmiştik facebook mesajları toplu silme için aşağıya bir video bırakıyoruz bu videoyu izleyerek facebook mesajları toplu silme yapabilir istemediğiniz mesajlardan tek tıkla yada Facebook mesajları toplu silme programı ile kurtulabilirsiniz.

Facebook mesajları toplu silme

İbrahim Şahin
Author

İbrahim Şahin, SEO uzmanı ve SEO & Sosyal Medya, Dijital Pazarlama Yayınları Yapan SEO Defteri Kurucusudur. Teknik SEO, Semantik SEO, Google Algoritmaları, Kullanıcı Deneyimi, Sosyal Medya, Veri Bilimi, Siber Coğrafya ve Dil Bilimi İlgi Alanlarıdır. 2018'den beri SEO, Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Sektöründe Aktif Olarak Proje Yönetmektedir. SEO ve Dijital Pazarlama Sektörlerinden Elde Ettiği Tecrübeleri Paylaşmak ve Doğru Bilgiye Ulaşmayı Kolaylaştırmak için SEO Defteri Blogunu Kurmuştur. Group DP Şirketinde Search Engine Optimization Specialist Pozisyonunda Proje Yönetmeye Devam Etmektedir.