En Kolay Discord Spotify Dinliyor Gözükmüyor Çözümü

İnternetin her geçen gün daha yaygınlaşmasıyla birlikte kullanıcılar yeni ve farklı özellikleri içerisinde barındıran discord platformuna ilgi duymaya başladı özellikle arkadaşların belirli bir kanal içerisinde bulunarak iletişim kurması discord uygulamasının sevilmesini sağlıyor.

Discord uygulaması spotify uygulaması ile birlikte çalışma özelliği kullanıcılar tarafından çok fazla seviliyor olsa da zaman zaman discord spotify dinliyor gözükmüyor sorunu ile karşılaşanlar olabiliyor ilk bakışta discord spotify dinliyor gözükmüyor sorunu için çözüm bulmak zor ve karmaşık olabilir fakat aşağıda yer alan discord spotify gözükmüyor sorunu için hazırladığımız çözüm yöntemlerini deneyebilirsiniz özellikle bu sorunu çözmek için uygulayabileceğiniz farklı yöntemlerde bulunuyor.

Discord Spotify Dinliyor Gözükmüyor Neden?

Discord uygulaması ile spotify uygulamasını birbirine bağlayarak spotifyda dinlediğiniz müzikler discord platformunda da gözükebiliyor fakat iki uygulamanın bağlanması sırasında oluşabilecek hatalardan dolayı discord spotify dinliyor gözükmüyor sorunu ortaya çıkabiliyor.

4 Adımda Discord Spotify Dinliyor Gözükmüyor Çözümü

Discord hesabınız ile spotify hesabınızı birbirine bağladınız ama spotify uygulamasında discord spotify dinliyor gözükmüyor sorunu ile karşılaştınız bu sorunu çözebilmek için birden fazla farklı yöntemler deneyebilirsiniz bu çözüm yöntemlerini deneyerek discord spotify  gözükmüyor sorununu çözebilirsiniz.

Discord Spotify Dinliyor Gözükmüyor
Discord Spotify Dinliyor Gözükmüyor
 • Discorda Giriş Yapın
 • Hesabınızı Açtıktan Sonra Oyunlar Sekmesine Giriş Yapın.
 • Karşınıza açılacak olan sayfadan “Şu anda oynanılan oyunu durum mesajı olarak göster” üzerine tıklayın.
 • Kaydet butonuna tıklayın ve çıkın.

Yukarıda yer alan Discord Spotify Dinliyor Gözükmüyor sorunu için yer alan çözüm yöntemini denediniz ve hala aynı sorunu yaşıyorsanız aşağıda yer alan yöntemleride deneyebilirsiniz.

 1. Önce hesabınızdan çıkış yapın.
 2. Daha sonra spotify hesabınızı kapatın.
 3. Yeniden discord hesabınıza giriş yapın.
 4. Tekrardan spotify hesabınıza giriş yapın.

Discord Spotifya Nasıl Bağlanır?

Discord hesabınızı spotify hesabınıza bağlarken bir sorun yaşamış olabilirsiniz bu sorun discord hesabınızda discord spotify dinliyor gözükmüyor sorununa sebep olabilir bu sorunun çözüm yöntemlerini yukarıda denemek dışında isterseniz bu iki hesabı yeniden birbirine bağlayarak hatasız bir şekilde hesabınızı sorunsuz olarak kullanabilirsiniz.

Discord hesabınız ile spotify hesabınızı doğru bir şekilde bağlamak ve discord spotify dinliyor gözükmüyor sorununda kolayca kurtulabilirsiniz işte aşağıdaki adımları uygulayabilirsiniz.

 • Discord platformununa giriş yapın ve hesabınızı açın.
 • Discord hesabınızından bağlantılar bölümüne giriş yapın.
 • Spotify uygulamasını bağlamak için spotifya tıklayın.
 • Spotify uygulamasında oturum açtıktan sonra yönlendirileceğiniz internet sayfası üzerinden izin verin.

Yukarıda yer alan adımlar sonrasında eksiksiz ve hatasız bir şekilde discord hesabınızı spotify uygulaması ile bağlayabilir discord spotify dinliyor gözükmüyor sorunundan kurtulabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek İçeriklerimiz

Discord Spotify Gözükmüyor Çözümü için Dikkat Edilmesi Gerekenler

Discord spotify hesaplarının birbirlerine bağlanması sırasında pek çok hata yaşanabilir bu hatalar ilerleyen zamanlarda discord spotify gözükmüyor sorununa yol açabiliyor kullanıcılar hesaplarını bağlarken bazı hatalar yapabiliyor bu hatalar ilk zamanlar farkedilmesede sorun ile karşılaştıklarında çözümleri denediklerinde bile farkedilmiyor bu sorunları farketmek ve bu sorunları çözerken dikkat etmeleri gerekenleri aşağıda listeledim.

 • Doğru hesap ile spotify hesabınızı bağlayın.
 • Hesaplarınızı bağlarken bağlantının zamanaşımına uğramamasına dikkat edin.
 • Gerçek discord ve spotify platformları üzerinden bağlantı sağlayın.
 • 3. parti uygulamalar üzerinden bağlantı kurup yardım almayın.
 • Bağlantı sırasında internet bağlantınızın kopmamasına dikkat edin.

Kaynak

Discord Spotify Dinliyor Sorunu 

İbrahim Şahin
Author

İbrahim Şahin, SEO uzmanı ve SEO & Sosyal Medya, Dijital Pazarlama Yayınları Yapan SEO Defteri Kurucusudur. Teknik SEO, Semantik SEO, Google Algoritmaları, Kullanıcı Deneyimi, Sosyal Medya, Veri Bilimi, Siber Coğrafya ve Dil Bilimi İlgi Alanlarıdır. 2018'den beri SEO, Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Sektöründe Aktif Olarak Proje Yönetmektedir. SEO ve Dijital Pazarlama Sektörlerinden Elde Ettiği Tecrübeleri Paylaşmak ve Doğru Bilgiye Ulaşmayı Kolaylaştırmak için SEO Defteri Blogunu Kurmuştur. Group DP Şirketinde Search Engine Optimization Specialist Pozisyonunda Proje Yönetmeye Devam Etmektedir.